بودن مهم است...
چطور بودن مهم‌تر!

بیایید فرض بگیریم هیچ‌کس کمبود لبنیات ندارد و هر روز کلسیم و پروتئین و ویتامین همه به‌ راه است و سلامت هستند... ولی خب بعدش چه؟

کسی را مجسم کنید که تن و جانش سالم است ولی آدم درستی نیست! کسی که چیز جدیدی یاد ‌نمی‌گیرد و کار جدیدی نمی‌کند و خیرش به دیگران نمی‌رسد و فقط زنده است. این آدم به چه دردی می‌خورد؟ (... والا هیچ!) بود و نبود چنین آدمیزادی برای جامعه فرقی نمی‌کند.
توضیح واضحات است، اما چطور زندگی کردن همان‌قدر مهم است که زنده بودن.
سحرسان نه تنها به دنبال سلامتی است بلکه چیزی بیشتر از آن را می‌خواهد. می‌خواهیم به واسطه آدم‌های بهتر، دنیایی بهتری بسازیم. می‌خواهیم فرزندانمان بهتر از خودمان بشوند. می‌خواهیم نسل بعدی از هوش و تندرستیشان به نفع کل جامعه استفاده کنند. می‌خواهیم بچه‌هایمان بدانند که گربه همان پلنگ است و با حیوانات دوست باشند. می‌خواهیم همه بفهمند که زباله جای دوری نمی‌رود و محیط‌زیست را به گند می‌کشد. می‌خواهیم همگی درک کنیم که سوای از رنگ و نژاد و ملیت... یکی هستیم و مشکل دیگران بالاخره گریبان ما را هم خواهد گرفت... و بالعکس!
سحرسان مشغول ساختن دنیایی است که در آن لبنیات و کلسیم و ویتامین خرج آدمی می‌شود که کله‌اش کار می‌کند. چه کاری؟؟؟ به ما مربوط نیست! ما فقط می‌خواهیم زمینه‌ای بسازیم تا دوستانمان بتوانند در آن بهترین دنیای خودشان بشوند. بقیه‌اش با خودشان.

 

دیدنی‌ ها

گوساله‌ها موجودات بانمکی هستند. بالاخره یه روزی بالاخره گاو می‌شوند ولی ما به این کارها کاری نداریم و فقط می‌خواهیم کمی با آنها معاشرت کنیم. ما که گوساله ها را دوست داریم، امیدواریم شما هم از آن ها خوشتان بیاید.

 

 

انیمیشن

 

عروسک بازی

 

داشتنی ها

 

چرا یک چیزی نسازیم؟

مثلاً دنیای گوساله‌ها. طرح ‌ها را از این صفحه دانلود کنید. روی کاغذ چاپ کنید و بعد با یک قیچی از رو علامت‌ها ببرید و با چسب بچسبانید.

سعی می کنیم زود به زود برای شما طرح‌ های جدیدی در همین صفحه بگذاریم... شما فعلاً از همین جا شروع کنید.